Září 2009
DVD Dragonball Evolution

27. září 2009 v 15:02 | Dyki2009 Rozhovor SFI FI Wire

27. září 2009 v 14:58 | Dyki

James Marsters, který si zahrál Spika v TV seriálu Buffy the Vampire Slayer aAngel, řekl SFI FI Wire, že spinoff o jeho postavě stále ještě může vzniknout, ale protože stárne, musel by si být jistý, že díky světlu a make-upu pořád vypadal jako věčně mladý upír.

,,No, jo, když skončil Angel, přišel za mnou Joss a řekl":,,Chceš pokračovat v roli Spika?" řekl Marsters na exluzivním interview v pondělí v Beverly Hills, kde propagoval film Dragon Ball:Evolution. ,, A já řekl: Sakra, no jasně! Ve skutečnosti, cokoliv, co chceš dělat, ať už je to Spike a nebo ne, kdekoliv na světě jsem, říkají mi tak a já vždy přiběhnu. Ale máš sedm let Jossi, protože já nechci hrát stárnoucího Spika. Zachovejme mu stejný věk a já si myslím, že můžu po sedm let udržet stejný vzhled, předtím než se to všechno změní. Možná tu je pár let navíc, ale v tomhle případě, bych to vážně chtěl udělat s kamerovou zkouškou. Můžeme nasvítit mou tvář takovýmhle způsobem, že to pořád bude takové, jak jsou na to diváci zvyklí? Jestli je tu tahle možnost, tak potom si myslím, že by byla skvělá věc, to udělat."
Angel skončil v roce 2004 a čas stále ubíhá.,, No, dostává jeden rok", říká Marsters.,, No tak Jossi. Napsal jsem to pro něj. Dal jsem mu příběh."
James plánuje pro Spika finální výstup a chce mu dát to, co chce:,,Rád bych viděl Spika jak aktivně dosahuje něčeho pro sebe a nebude to morče ani projížďka, ale chci, aby se rozhodl, že něco potřebuje a šel si pro to.", říká James.,,To by mohlo být pěkné"
Bohužel, jako je to s Buffy vždycky, Spikův seriál by mohl jít ztuha prodat networks.,, Řekl bych, že Buffy vždycky plavala proti proudu. Vždy se drala k vrcholu. ,, A teď tu není žádný rozdíl. Opravdu by ses přes to mohl dostat a prodat to, pouze pokud bySarah byla v čele. Ale když žádáte mocné, aby investovali své peníze do druhořadého charakteru, narazíte jen na odpor. Myslím, že kdyby se Sarah chtěla vrátit, připojil bych se k ní.
ZD: http://buffy-angel-charmed.blog.cz/

James photoshoot o5

27. září 2009 v 14:53 | Dyki |  Photoshoot - James

Když byl James mladý!!

27. září 2009 v 11:43 | Dyki
Tak tohle jsou hustý fotky Jamese!!

Nějaká fakta o Jamesovi

27. září 2009 v 11:42 | Dyki

James ve Smallville - 7x10

27. září 2009 v 11:40 | Dyki

KLIKEJTE
DragonadoptersDragonadoptersDragonadopters